1. Jeigu negalite prisijungti prie ebustas.lt (jungiatės su mokėtoju kodu):

1. Jeigu neatsimenate savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio, o prieš tai naršyklė saugojo jūsų duomenis (arba užtekdavo paspausti mygtuką „prisijungti“), juos galite rasti savo naršyklėje. Jūs galite prieiti prie naujausios informacijos apie tai, kaip surasti išsaugotą informaciją naršyklėse pačių paslaugų teikėjų svetainėse, pavyzdžiui, „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“.

2. Jeigu atsimenate savo prisijungimo vardą, bet neatsimenate slaptažodžio, siūlome atnaujinti savo slaptažodį. Spauskite mygtuką „Atnaujinti slaptažodį“ ir nauja prisijungimo nuoroda bus atsiųstą į jūsų savitarnoje nurodytą elektroninį paštą. Toliau sekite laiške nurodytą instrukciją.

3. Jeigu atsimenate savo mokėtojo kodą (jį galite rasti savo popierinėje sąskaitoje), bet neatsimenate slaptažodžio, paskambinkite į Klientų aptarnavimo centrą tel. 8 700 55 966, nurodykite savo mokėtojo kodą ir jums bus sukurtas laikinas slaptažodis, kuriuo galėsite prisijungti prie savitarnos. Prisijungę iš karto jį pasikeiskite.

2. Jeigu negalite prisijungti prie ebustas.lt (jungiatės su el. paštu ir turite kelis mokėtojo kodus):

1. Jeigu atsimenate savo el. paštą, bet neatsimenate slaptažodžio, siūlome atnaujinti savo slaptažodį. Spauskite mygtuką „Atnaujinti slaptažodį“ ir nauja prisijungimo nuoroda bus atsiųsta į jūsų savitarnoje nurodytą elektroninį paštą. Toliau sekite laiške nurodytą instrukciją.

2. Jeigu prisimenate el. paštą ir slaptažodį ir galite prisijungti bent prie vieno iš savo objektų savitarnos, siūlome toje pačioje paskyroje (negalioja eBŪSTAS mobiliosios programėlės vartotojams) pridėti ir kitus savo objektus, kad užtektų prisiminti tik vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. Pridėti papildomą objektą galite spausdami namuko ikonėlę savitarnos puslapio lange ir suvesdami reikalingus duomenis.

3. Prisijungimui naudokite ne elektroninį paštą, o mokėtojo kodą (jį rasite popierinėje sąskaitoje).

3. Jeigu bandote pasikeisti slaptažodį ir nepavyksta

Ištrinkite visus gautus laiškus su slaptažodžio priminimu. Jeigu vis tiek nepavyksta prisijungti, skambinkite į Klientų aptarnavimo centrą tel. 8 700 55 966.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.
Sutinku