Aktuali informacija DUK
Aktuali informacija DUK

Mieli klientai,


galbūt turite galimybę padėti tiems savo kaimynams, kuriems socialinė izoliacija karantino metu kelia didesnių rūpesčių? Šiandien ypač sunku senjorams, vienišiems tėvams, neįgaliesiems, lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms.


Prisidėdami prie Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyvos „Kaimynai padeda kaimynams“, kviečiame nelikti abejingiems. Galbūt galite padėti atvežti maisto, išnešti šiukšles, sutvarkyti kitus būtiniausius reikalus?


Galite padėti? 

Jeigu turite galimybę prisidėti prie pagalbos kaimynams, informuokite  mus žinute į „eBŪSTAS“ programėlę ar paskambinę klientų aptarnavimo telefonu 8 700 559 66.


Su mumis pasidalinę savo kontaktine informacija, Jūs sutinkate, kad mes išplatintume ją Jūsų kaimynams. Patvirtiname, kad Jūsų nurodytą kontaktą naudosime tik šiuo konkrečiu tikslu.


Jums reikia pagalbos?

Jeigu Jums reikia pagalbos, galite savo kontaktinius duomenis atsiųsti mums žinute į „eBŪSTAS“ programėlę ar paskambinę klientų aptarnavimo telefonu 8 700 559 66


Perduosime Jūsų kontaktus kaimynams, kurie gali padėti. Patvirtiname, kad Jūsų nurodytą kontaktą naudosime tik šiuo konkrečiu tikslu.