Aktuali informacija DUK
Aktuali informacija DUK

Švara laiptinėse visdar išlieka svarbia siekiant užkirsti kelią tolimesniam Korona viruso (COVID-19) plitimui ir apsaugoti Jus ir Jūsų artimuosius bei kaimynus. Specialistų vertinimu, daugiabučių namų aplinkoje, kaip ir viešosiose erdvėse, tyko ne mažesnė rizika užsikrėsti koronavirusu. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) vertinimu, daugiabučiuose namuose, kuriuose yra bendro naudojimo patalpų, infekcija yra itin pavojinga, rizika vertinama kaip didelė. 

Siekiant palaikyti tinkamą švarą laiptinėje vien tik šluotos ir sauso skuduro nepakanka. Šiuo atveju būtina naudoti visą specialių sertifikuotų priemonių arsenalą.

Paviršių dezinfekavimas reguliaraus laiptinės valymo metu
Šalia reguliaraus laiptinių valymo siūlome užsisakyti papildomą laiptinės paviršių dezinfekavimo paslaugą, kurios metu su specialiais skysčiais dezinfekuosime laiptinės paviršius:
  • turėklus
  • laukujų durų rankenas
  • liftų mygtukus
  • kitus paviršius, su kuriais dažniausiai kontaktuoja gyventojai.

Užsisakykite laiptinės paviršių dezinfekavimo paslaugą:

Susisiekę su mumis per eBŪSTAS app/web
Klientų aptarnavimo centro telefonu 870055966


Laiptinės valymo ir dezinfekcijos kaina yra skaičiuojama ir nustatoma visais atvejais individualiai ir suderinama su paslaugų pirkėju, priklausomai nuo laiptinės specifikos, užsakomo valymo paketo, kintančio darbuotojų darbo užmokesčio ir kitų kainą įtakojančių aplinkybių.