Aktuali informacija DUK
Aktuali informacija DUK

Svarbi informacija dėl daugiabučių namų valdymo karantino metu

2020–03-27

Koronaviruso pandemijos metu Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikia rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti bendro naudojimo patalpas – laiptines.


Patariama naudoti vandenį, buitinius ploviklius bei įprastas dezinfekcijos priemones, jokiu būdu jų nešluoti.

Daugiabučių namų bendrijoms, namų administratoriams ir kitiems atsakingiems už namo priežiūros organizavimą pateikiamos šios rekomendacijos:

• laiptinę valyti drėgnu būdu, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;

• turėklus valyti bent vieną kartą per dieną drėgno šluostymo būdu, panaudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;

• laiptines vėdinti 2–3 kartus per dieną, sudarant skersvėjį;

• laiptinių palanges šluostyti drėgnu būdu, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;

• liftų kabinas plauti kasdien, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;

• telefonspynes valyti įprastais valikliais, naudojant vienkartinę servetėlę. Nuvalius telefonspynės paviršių valikliu, ją dezinfekuoti dezinfekuojančia priemone bent vieną kartą per dieną;

• krantino metu draudžiama šluoti laiptines.

2020–03-25 

Atsižvelgiant į paskelbtą ekstremalią situaciją, informuojame, kad atliekame visus darbus bendrojo naudojimo patalpose (rūsiuose, ant stogo, palėpėse ir t.t.) išskyrus planinius darbus, kur reikalingas kontaktas su žmonėmis. 


Informuojame, kad dėl karantino padėties laikinai stabdome:

1. Įleidimus, susijusius su įvadinių karšto vandens, šilumos skaitiklių keitimu;

2. Sistemų uždarymus ir nudrenavimus (išskyrus avarijų atveju);

3. Vamzdynų defektavimo atlikimus per butus;

2020-03-18

Ekstremalios situacijos akivaizdoje suprantame, kad dalis mūsų klientų karantino laikotarpiu gali atsidurti sudėtingoje finansinėje padėtyje. Jeigu Jūs atsidūrėte tokioje situacijoje, nedvejodami kreipkitės el. paštu info@manobustas.lt arba telefonu 8 700 55966. 


Esame pasiruošę galimiems klientų atsiskaitymo sutrikimams ir kiekvieną atvejį vertinsime individualiai. Tikime, kad bendromis jėgomis rasime kelią, kuris leis išspręsti visus, net pačius sudėtingiausias, finansinius atvejus. 


2020-03-16

Informuojame, kad dėl koronaviruso plitimo grėsmės ėmėmės papildomų priemonių, kurios leis ir toliau netrikdomai Jums teikti daugiabučių namų priežiūros paslaugas.

SVARBU. Atkreipiame dėmesį, jog visi mūsų vadybininkai informuoti, kad visus su namo priežiūra susijusius klausimus spręstų nuotoliniu būdu. Dėl to artimiausiu metu (iki kito, papildomo pranešimo) gyventojų susirinkimai nebus vykdomi, o balsavimai bus organizuojami skaitmeniniu būdu, naudojantis klientų skaitmenine erdve „eBŪSTAS“.

Darbuotojai, kurie tiesiogiai teikia paslaugas Jūsų name, yra papildomai instruktuoti, kaip apsisaugoti ir apsaugoti kitus nuo viruso plitimo bei aprūpinti dezinfekcijos priemonėmis.

Esant galimiems popierinių sąskaitų pristatymo sutrikimams, rekomenduojame jas pasiekti nuotoliniu būdu „eBŪSTAS“ skaitmeninėje erdvėje.

REKOMENDUOJAME. Atsižvelgiant į paskelbtą ekstremalią situaciją, savo klientams rekomenduojame visus su būsto priežiūra susijusius klausimus spręsti nuotoliniu būdu - per „eBŪSTAS“ programėlę arba paskambinus klientų aptarnavimo centro telefonu 8 700 55966.

Apie pasikeitusią situaciją ir visą su namu susijusią informaciją, būtinai pateiksime klientams patogiais informaciniais kanalais.